sommerson | kontakt

Wymiany i zwroty

Jeśli zakupiony produkt Sommerson nie spełni Państwa oczekiwań, mogą Państwo dokonać jego zwrotu bez podania przyczyny w terminie 14 dni od daty sprzedaży. Zwracany towar musi być w stanie niezmienionym, tj. musi posiadać oryginalne etykiety oraz nie może nosić jakichkolwiek znamion użytkowania. Jeżeli chcą Państwo wymienić produkt na inny, należy złożyć całkiem nowe zamówienie, a wcześniej zakupiony produkt zwrócić.

Formy zwrotu zakupionego towaru:
1. Wysyłka towaru we własnym zakresie (zwracamy koszty przesyłki do kwoty 15 zł, pod warunkiem przedstawienia potwierdzenia zapłaty, przesłanego mailem na kontakt@sommerson.pl lub poprzez włożenie potwierdzenia do środka paczki).
2. Przekazanie przesyłki kurierowi wysłanemu przez obsługę sklepu Sommerson (w godzinach 9-15, czas oczekiwania na kuriera 1-2 dni).

Aby dokonać zwrotu należy:
1. Wypełnić formularz zwrotu lub formularz wymiany na produkt bez wady fabrycznej będące oświadczeniem odstąpienia od umowy.
2. Spakować produkt/-y wraz z dokumentami do zwrotu (np. paragon, fakturę VAT), które pozwolą nam potwierdzić dokonanie zakupu.
W zależności od wybranej formy zwrotu:
a) odesłać towar na adres:

Sommerson Sp. z o.o.
ul. Fabryczna 1
67-100 Nowa Sól

b) przesłać na kontakt@sommerson.pl prośbę o wysłanie kuriera wraz z podaniem numeru telefonu, imienia i nazwiska oraz pełnego adresu odbioru przesyłki. W ciągu 14 dni po odebraniu przez nas paczki oraz rozpatrzeniu sprawy, otrzymają Państwo zwrot należności za produkt/-y przelewem na konto bankowe podane w formularzu .